O nás

Příběh Vaší osobní stylistky

Vystudovala jsem textilní školu v Brně s obchodním a výrobním zaměřením.  Látky mě fascinovaly svoji barevností i strukturou dříve než jsem začala chodit. Život mě obdařil láskou k barvám a estetickému cítění.

V bodě, kdy mi došlo, že svůj život mohu prožít jen jednou, tak jako doposud v klasickém rytmu nebo jít za svou touhou, byla to pro mě jasná volba, ovšem v žádném případě snadná cesta. Dělat, co pro mělo smysl a s čím i přirozeně sobě i světu mohu prospět nejvíce, bylo silnější než všechny překážky, co k tomu vedly.

V současnosti učím ženy líčit se a především pečovat o pleť a také táhnu za provaz s Fashion Revolution v Brně. Preferuji uvědomělý přístup k módě, podporuji český design a lokální návrháře.

Stále se zdokonaluji, učím, ladím a těším se z umu sestavit udržitelný, slušivý a efektivní šatník. Mám ráda život s humorem. Zbožňuji své skvělé přátele a báječného muže. Jsme vděčná za vše, co mě potkalo.

Baví mě poznávat prostřednictvím svého povolání všechny ženy i muže, kteří ke mně najdou cestu a nebo já k nim.

Miluji být průvodcem k jedinečnosti osobitého stylu člověka. Těší mě učit poznávat, rozeznávat a zacházet s tím, co komu sluší a hledat varianty.  Základní princip, který předávám, je možný osvojit si trvale a v tom spočívá i jeho hodnota. Důležitá je pro mě výsledná spokojenost klienta. Umět vypadat je projevem respektu k sobě samotnému, taková naše živá vypovídající vizitka, což prokazuje i síla prvního dojmu. Oděv tvoří něco jako naši druhou kůži a chrání naše tělo, musí, co nejlépe sloužit nám, ne my jemu.

Jde sestavit šatník, který budeme milovat, v udržitelné a efektivní formě. S jistotou vědět, co dnes na sebe a, co Vám sluší. Ve výsledku ušetříte spoustu času a peněz a zároveň posílíte své sebevědomí. Ráda Vám pomohu být blíž vaší jedinečné vnější i vnitřní harmonii.

Motto mého života zní:

"Chci-li něco změnit ve svém životě, musím začít sám od sebe. Musím CHTÍT. Mít vlastní inspiraci."